Domů > O nás

profil společnosti

Společnost Topwin Crafts Manufacturing Co., Ltd. je od založení v roce 2003 jedním z předních čínských výrobců klíčů, medailí, odznaků a mincí. Během posledních desetiletí vyvíjíme a vyrábíme širokou škálu zakázkových klíčenek, medailí, odznaků a mincí zákazníci v USA, Velké Británii, Austrálii, Dánsku, Japonsku, Španělsku, Spojených arabských emirátech atd.


Naše továrna se rozkládá na ploše 5 200 metrů čtverečních a je vybavena komplexním zařízením, např. CNC, lití, lisování, leštění, galvanické pokovování, laserové gravírování a montáž. V naší továrně pracuje více než 160 kvalifikovaných pracovníků.


Náš sortiment zahrnuje kovové přívěsky na klíče, kožené přívěsky na klíče, plastové přívěsky na klíče, dárkové přívěsky na klíče, otvíráky na lahve, medaile, odznaky, mince, manžetové knoflíčky, magnety na ledničky, štítky na zavazadla atd. Více než 90% našich výrobků je vyváženo do zámoří ve více než 40 zemích. .


U většiny dílů vyráběných a zpracovaných v domě to zajišťuje, že zákazníkům můžeme vždy nabídnout dobrou a stabilní kvalitu, konkurenceschopnou cenu a krátkou dodací lhůtu. V minulých letech vlastníme velmi dobrou pověst mnoha zákazníků díky kvalitním produktům, včasnému dodání a vynikajícím službám.


Těšíme se na vybudování úspěšnějšího partnerství se zákazníky po celém světě.


Obrázky společnosti

Hlavní trh

Zákazníci značky