Starožitná americké vojenské letectvo pamětní Challenge mince

AMERICKÉ letectvo výzvu mince výrobce produktu specifikace výrobku popis z důvodu určité jedinečnosti, reminiscence společnou oběť a úspěch vyvolává pocit mezi členy jednotky, který je proč problém mince dnes staly tradicí není...

Podrobnosti o produktu

AMERICKÉ letectvo challenge mince výrobce


Specifikace produktu

Materiál

Slitina zinku

Rozměry výrobku

2-1/2 palce

Dokončit / Color

Starožitný nikl

Balení

Sáček


Popis výrobku

Vzhledem k určité jedinečnosti, reminiscence společnou oběť a úspěch vyvolává smysl mezi členy jednotky, to je důvod, proč minci se dnes staly tradicí nejen v armádě, ale i pro hasiče, policisty, nemocnice, Non vládní agentury, malé a střední podniky a velkých korporací.

Pokud máte zájem o vlastní challenge mince výrobce, prosím neváhejte kontaktovat náš tým prodej profesionální zpětnou vazbu a služby.


Topwin Industrial se zabývá nabízející různé zakázková výroba propagačních starožitnost, nás vojenské letectvo pamětní challenge mince od 2003 a vlastnictví dobrou pověst pro svou vysokou kvalitu Zakázkové produkty a vynikající služby. Prosím spolehnout, koupit vlastní produkty z naší továrny.

Hot Tags: nás starožitné vojenské letectvo pamětní challenge mince, Čína, továrna, upravené, propagační, na zakázku, zakázková výroba
Dotaz

You Might Also Like