Zakázkových Brusel Retro 3D kovové Fridge Magnet pro turisty

Magnet na ledničku Brusel produktu specifikace výrobku popis Bruselu oficiálně regionu Brusel-hlavní město (francouzsky: Région de Bruxelles-Capitale, holandsky: Brussels Hoofdstedelijk Gewest) je region v Belgii zahrnující obcích, včetně města Bruselu, který je...

Podrobnosti o produktu

Magnet na ledničku Brusel


Specifikace produktu

Materiál

Slitina zinku

Rozměry výrobku

50 mm * 82 mm

Otisk oblast

14 * 22 mm

Dokončit / Color

Starožitné cínové


Popis výrobku

Brusel, oficiálně theBrussels-hlavní město regionu)Francouzština: Région de Bruxelles-Capitale,Holandština: Brussels Hoofdstedelijk Gewest) ječásti Belgiezahrnujícímístní správa a samospráva, včetněMěsto Bruselcož je hlavní městoBelgie.

Od konce rokuDruhá světová válka, Brusel je hlavním centrem pro mezinárodní politiku a stala se domovem mnoha mezinárodních organizací, politiků, diplomatů a úředníky.


Topwin Industrial se zabývá nabízejí různé na zakázku propagační zakázkových Brusel retro 3d kovové lednice magnet pro turisty, neboť 2003 a vlastnictví dobrou pověst pro svou vysokou kvalitu Zakázkové produkty a vynikající služby. Prosím spolehnout, koupit vlastní produkty z naší továrny.

Hot Tags: zakázkových Brusel retro 3d kovové lednice magnet pro turisty, Čína, factory, upravené, propagační, na zakázku, zakázková výroba
Dotaz

You Might Also Like