Přizpůsobené obdélníkové PU kožené a kovové reklamní klíčenky

Společnost Topwin Industrial se zabývá nabídkou různých propagačních klíčenkových obuvi a kovových propagačních klíčenkových reklamních dílů na zakázku od roku 2003 a má dobrou reputaci pro své vysoce kvalitní výrobky na zakázku a vynikající služby. Ujistěte se prosím, že si koupíte vlastní výrobky ...

Podrobnosti o produktu
Společnost Topwin Industrial se zabývá nabídkou různých propagačních klíčenkových obuvi a kovových propagačních klíčenkových reklamních dílů na zakázku od roku 2003 a má dobrou reputaci pro své vysoce kvalitní výrobky na zakázku a vynikající služby. Ujistěte se, že si koupíte vlastní výrobky z naší továrny.


Obdélníkové kožené klíčenky


 

Materiál

Kůže + kov

Velikost produktu

70mm * 28mm

Oblast tisku

27mm * 8mm

Dokončit / Barva

Černá, hnědá, červená, atd

 

popis produktu

 

Topwin kožené klíčenky jsou klasickým a kvalitním prostředkem pro inzerci vaší značky. Perfektní pro osobní a kancelářské použití, stejně jako pro průmysl služeb. Obdélníková kožená klíčenka je jedním z nejoblíbenějších klíčenky. Může být balen v samostatném polybagu, černé krabičce nebo v luxusní prezentační krabičce.


Společnost Topwin se od roku 2003 zabývá nabídkou různých propagačních kožených klíčenců a má dobrou reputaci pro své vysoce kvalitní výrobky na zakázku a vynikající služby. Prosím, kontaktujte nás a koupit kožené klíčenky z naší továrny.


Hot Tags: Přizpůsobené obdélníkové pu kůže a kovové propagační klíčenky, Čína, továrna, přizpůsobená, propagační, na zakázku, na zakázku
Dotaz

You Might Also Like