High-end přizpůsobené Lions značky Logo klopě odznaky výrobce

Těžké smaltované Logo odznak klopě Pin produktu specifikace výrobku popis tvrdé smalt klopy mají vysoce lesklý povrch pro světlý a lesklý vzhled bez nutnosti Epoxidový nátěr a vyskytují se v celé škále barev. Tyto kolíky jsou mimořádně odolné a jsou o 20 % silnější než jiné...

Podrobnosti o produktu

Těžké smaltované Logo odznak klopě Pin


Specifikace produktu

Materiál

Slitina zinku

Rozměry výrobku

průměr 30mm

Dokončit / Color

Zlacení

Balení

OPP pytel


Popis výrobku

Těžké smaltované ozdoby do klopy mají vysoce lesklý povrch pro světlý a lesklý vzhled bez nutnosti Epoxidový nátěr a vyskytují se v celé škále barev. Tyto kolíky jsou mimořádně odolné a jsou o 20 % silnější než jiné smrt zasáhla kolíky.

Naše šperky kvalitní pevné smaltované kolíky jsou skvělé pro důležité vzpomínkové akce, včetně jako firemní identity kolíky, úmluva kolíky, události kolíky, bratrství kolíky, spolky kolíky, výročí kolíky, služby významné ocenění nebo politické kolíky.


Topwin Industrial se zabývá nabízejí různé vlastní vyrobené propagační high-end zakázkových lvi značky logo klopě odznaky výrobce, neboť 2003 a vlastnictví dobrou pověst pro svou vysokou kvalitu Zakázkové produkty a vynikající služby. Prosím spolehnout, koupit vlastní produkty z naší továrny.

Hot Tags: High-end přizpůsobené lvi značka logo klopě odznaky výrobce, Čína, továrna, upravené, propagační, na zakázku, zakázková výroba
Dotaz

You Might Also Like