Hot prodej těžké smaltované pásu karet zdarma Design charitativní Pin odznaky

Pás karet klopě PIN kód produktu specifikace výrobku popis každý 19mm pin je ručně leštěný lesklý povrch Premium kvality Pink Ribbon Pin a vyplněn barvou tučně smalt. Postaven pro každodenní použití, učinit prohlášení v decentní, ale silné pro ty postižené touto chorobou. Ideální pro prsu...

Podrobnosti o produktu

Pás karet klopě Pin

Specifikace produktu

Materiál

Slitina zinku

Rozměry výrobku

19mm

Dokončit / Color

Niklování

Balení

OPP pytel


Popis výrobku

19mm pin je ručně leštěný lesklý povrch

Prémiové kvality růžová stuha Pinand vyplněné barvou tučně smalt. Postaven pro každodenní použití, učinit prohlášení v decentní, ale silné pro ty postižené touto chorobou.

Ideální pro Půst prvorozených

Zboží růžovou stuhou je oficiální symbol prsu povědomí měsíc vždy v říjnu. Tyto kolíky lze použít pro firemní akce, silniční závody a jiné dobročinné účely chtějí šířit povědomí.

Bulk Pack možnost k dispozici pro firemní dárky.

Jiné barvy jsou dostupné možnosti.


Topwin Industrial se zabývá nabízející různé propagační horké prodej těžké smaltované stuha zdarma design charitativní pin odznaky od 2003 a vlastnictví dobrou pověst pro svou vysokou kvalitu Zakázkové produkty a vynikající služby na míru. Prosím spolehnout, koupit vlastní produkty z naší továrny.

Hot Tags: Hot prodej těžké smaltované pásu zdarma design charitativní pin odznaky, Čína, továrna, přizpůsobené, propagační, na zakázku, zakázková výroba
Dotaz

You Might Also Like